• GARNITURY

Męski garnitur od zawsze stanowił synonim elegancji i wysublimowanego smaku. Sprawdza się w prawie każdej sytuacji wymagającej oficjalnego odzienia - na imprezie firmowej, uroczystej kolacji czy świątecznych spotkaniach rodzinnych. To obowiązkowa pozycja w szafie nowoczesnego mężczyzny dbającego o swój wizerunek.

 

Oferujemy Państwu męskie garnitury wysokiej jakości, za przystępną cenę. Perfekcyjnie skrojone, doskonale leżą na ciele, podkreślając najlepsze cechy sylwetki. Wykonane zostały z tkanin najlepszego gatunku, są więc przewiewne, przyjemne w dotyku i zawsze zachowują swój kształt. Dostępne są zarówno garnitury dwuczęściowe ( marynarka i spodnie) jak i trzyczęściowe, z kamizelką.

 

Szeroka gama kolorów i wzorów gwarantuje, że każdy z Panów znajdzie u nas garnitur, który będzie pasował nie tylko do okazji, ale także do typu urody oraz charakteru swego posiadacza. W naszej kolekcji znajdują się więc nie tylko klasyczne czarne zestawy, ale także błękitne, granatowe, szare oraz w modną, ponadczasową kratę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych garniturów.

  • Sklep zamknięty

Sklep w modernizacji.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.