• KURTKI I PŁASZCZE

Kurtka i płaszcz to nie tylko część garderoby służąca do ochrony przed chłodem, ale także gustowne wykończenie stylizacji każdego nowoczesnego mężczyzny. Podkreśla jego charakter i styl bycia.

 

Dobrej jakości kurtka i płaszcz zawsze doskonale leżą na ciele, podkreślając walory sylwetki i maskując jej mankamenty, harmonizują jej proporcje. Oferowane przez nas modele zostały wykonane przez uznanych producentów i z użyciem tkanin i materiałów najlepszych gatunków. Są ciepłe, choć lekkie, przewiewne, bardzo wygodne i zachowują zawsze pożądany kształt.

 

W naszej kolekcji posiadamy dziesiątki wzorów kurtek i płaszczy przejściowych, pikowanych, budrysówek, płaszczy jedno - i dwurzędowych oraz kurtek skórzanych - wspaniale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne okazje. Z łatwością wybierzesz model, który będzie pasował do stroju sportowego, casualowego lub eleganckiego garnituru. Dostępne są także w pełnej gamie rozmiarów oraz wielu modnych wersjach kolorystycznych. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

  • Sklep zamknięty

Sklep w modernizacji.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.