• MARYNARKI

Marynarki męskie na każdą okazję

Marynarka to pozycja obowiązkowa w szafie każdego mężczyzny. Jest świetną alternatywą dla garnituru, wciąż elegancka, ale już nie tak formalna. W zestawie z białą koszulą, poszetką i wizytowymi spodniami będzie wyglądać świetnie na każdym mężczyźnie. Wzbudzi zainteresowanie w oczach kobiet i wywoła zazdrosne spojrzenia kolegów z pracy. 

Współcześnie marynarkę nosi się na różne okazje. Ten element męskiej garderoby świetnie nadaje się do stylu casualowego, który nadciągnął do nas z zachodu i na dobre zagościł na ulicach naszych miast. Marynarka połączona ze spodniami typu chino, czy odpowiednio dobranymi jeansami tworzy outfit idealny do pracy czy na wyjście do kina. 

Marynarkę z powodzeniem mogą nosić mężczyźni, którzy w modzie cenią sobie luz i “nonszalancję”. Granatowa marynarka do jeansów doskonale współgra z białym t-shirtem. Jednak możliwości w tworzeniu kompozycji jest zdecydowanie większa. Marynarkę można z powodzeniem nosić na sweter czy golf. Ta dowolność w komponowaniu stylizacji i wszechstronność marynarki męskiej widoczna jest na największych targach mody męskiej na świecie. Targi Pitti Immagine Uomo odbywają się dwa razy w roku i mogą być świetną inspiracją dla każdego amatora mody męskiej.

“Bawiąc się” modą należy pamiętać, żeby do konkretnego zestawu dobierać odpowiednie kroje, materiały i dodatki. Marynarka garniturowa czy buty typu Oxford nie będą pasować do zestawu z jeansami czy chino.

  • Sklep zamknięty

Sklep w modernizacji.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.