• Skórzane

Kurtki skórzane

Kurtki skórzane są ponadczasowym wyborem, jeśli chodzi o męską odzież wierzchnią. Co roku klasyczne kurtki skórzane goszczą wśród kolekcji najlepszych światowych projektantów i cieszą się niemalejącą popularnością. Kurtki te są doskonałym dodatkiem zarówno do casualowych stylizacji, jak i do bardziej eleganckich zestawów. Wysoka jakość materiałów użytych podczas produkcji sprawia, że jest to wybór, którym będziesz cieszyć się podczas długich lat użytkowania.
Kurtki skórzane marki Leger to gwarancja zakupu 100% skóry naturalnej w połączeniu najlepszych materiałów wykorzystywanych na podszewki.

Duży wybór modeli sprawi, że każdy mężczyzna znajdzie model w kroju i kolorze dopasowanym do swoich oczekiwań. Wykorzystywane w naszych modelach są wykończenia w postaci eleganckich kożuszków które, osłonią w ciągu chłodniejszych dni. Dostępne są również modele wyposażone w klasycznie kołnierzyki stójki, podkreślający wyjątkowy design naszych ubrań.

Poszukując dodatków do klasycznej kurtki skórzanej, warto zwrócić uwagę na chinosy męskie w modnych jesiennych kolorach oraz na koszule casualowe w delikatne wzory.

  • Sklep zamknięty

Sklep w modernizacji.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.