Nieuchronnie zbliżają się do nas zimne dni, co oznacza, że sezon na kurtki i płaszcze jesienno-zimowe właśnie się rozpoczął. W tym artykule podpowiadamy, jak stylizować najmodniejsze modele okryć wierzchnich dostępne w sklepie eleger.pl

Płaszcz jesienny eleger.pl

Płaszcze jesienne to niezwykle eleganckie, ponadczasowe okrycia wierzchnie od wielu lat królujące wśród trendów. Wyróżniamy wiele płaszczy: wełniane, długie, krótkie, dyplomatki czy też bosmanki. Tym razem skupimy się na tzw. przejściówce. Eleger.pl oferuje Państwu płaszcz idealny na przejściowy okres pomiędzy jesienią a zimą. Jest on wykonany z materiału jednocześnie dość cienkiego, ale dzięki delikatnemu ociepleniu nadaje się na chłodniejsze dni.

Płaszcz jesienny eleger.pl

Płaszcz przejściowy


Płaszcz męski zimowy

Idealny męski płaszcz zimowy, to taki, w którym mężczyzna czuje się ubrany ciepło i gustownie zarazem. Płaszcz z domieszką z wełny ochroni ciało przed zimnem nawet w najchłodniejsze dni dzięki zachowaniu komfortu termicznego. To okrycie wierzchnie będzie wyglądać dobrze, gdy połączymy je z golfem. Jest to też świetne rozwiązanie,  gdy musimy założyć garnitur, a na dworze panuje ujemna temperatura.

Płaszcz męski zimowy

Płaszcz męski z wełną


Kurtka męska zimowa

Zimowa kurtka męska o krótkim kroju w pikowanie w romby lub pasy, to okrycie wierzchnie, które można nosić na wiele sposobów. Jej główną zaletą jest to, że można ją połączyć m.in. z mniej formalnym garniturem lub marynarką. W przypadku zimowej kurtki najlepiej postawić na czerń lub granat. Nowa, klasyczna kurtka „IKAR” typu „husky” dostępna w naszym sklepie eleger.pl, to kolejna odsłona męskiego, eleganckiego okrycia wierzchniego. Pikowanie w romby i brązowy kołnierzyk to detale, dzięki którym kurtka będzie pasować do stylizacji zarówno casualowych jak i formalnych.

Kurtka męska zimowa

Elegancka męska kurtka zimowa