• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszula z krótkim rękawem

Na jaką okazje ją wybrać?

Koszule z krótkim rękawem cieszą się dużą popularnością. Widujemy je często na weselach czy rodzinnych uroczystościach. Jednakże należy pamiętać, że ogromnym błędem przy doborze koszuli do garnituru, będzie wybranie tej z krótkim rękawem. Nie będzie to wyglądać elegancko. 

Przede wszystkim gryzie się to z zasadami savoir vivre’u. Nie można zapominać, że do garnituru należy ubierać tylko długie koszule z odpowiednim kołnierzem. A przy okazji należy dobrać idealny krawat bądź muchę. Koszula z krótkim rękawem sprawdzi się na co dzień. Mniej formalne okazje czy wyjścia ze znajomymi będą stanowić idealny pretekst do jej ubrania. W szczególności pasują do niej szorty w jednolitych kolorach.

Koszula z krótkim rękawem w różnych kolorach

Nie warto ograniczać się tylko do białych koszul z krótkim rękawem. Inne kolory świetnie sprawdzą się przy wyjściach ze znajomymi, a nawet do pracy. Nie możemy zapominać, że przy stylizacji z koszulą z krótkim rękawem, należy zastosować się do odpowiednich zasad. Ten typ koszul Idealnie nada się do noszenia na zewnątrz spodni. W odróżnieniu od tych tradycyjnych są o wiele krótsze. Można je ubrać z szortami, chinosami lub jeansami. Do wzorzystej koszuli pasuje jednolity dół. Nie warto łączyć jej ze spodniami, które mają wiele wzorów, gdyż zaburzymy cały jej wygląd.