• Odzież męska - marynarki, koszule, spodnie, kurtki, płaszcze na każdą okazję.

O Nas

Leger Franco Feruzzi  to polska marka działająca w branży mody męskiej od początku lat 90-tych. Długie lata doświadczenia nie tylko pozwoliły nam otworzyć kilkanaście punktów sprzedażowych na terenie całego kraju, ale dały nam też dużą dawkę informacji na temat upodobań i modowych zachowań polskiego mężczyzny. Na podstawie doświadczenia, stałej obserwacji branży modowej i ciągle zmieniających się trendów jesteśmy w stanie zagwarantować polskiemu mężczyźnie to co w modzie najlepsze.

Modny mężczyzna = pewny siebie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego faceta, który ambitnie sięga po sukces i okazje, które pojawiają się na jego drodze oferujemy mu modne i klasyczne ubrania. Wysoka jakość i wygoda zapewnia komfort w każdej sytuacji. A badania psychologiczne wskazują, że odzież wysokiej jakości - czyli taka, która nie krępuje ruchów i pozwala skórze oddychać zwiększa -  pewność siebie w czasie wystąpień publicznych oraz działa stymulująco na naszą produktywność w pracy i na studiach.

Wieloletnie doświadczenie i szybka reakcja na zmiany pojawiające się w branży tekstylnej sprawia, że nasza oferta jest ciągle aktualna i na czasie. W naszym sklepie każdy  mężczyzna znajdzie ubranie na każdy dzień. Marynarka w modną kratę czy casualowa koszula w mikrowzór do pracy i na randkę. Granatowy garnitur w sam raz na wesele znajomych i konferencję biznesową. Wygodne spodnie typu chino lub zawsze modne jeansy w połączeniu z skórzaną kurtką i białym t-shirtem to z kolei idealna stylizacja na wieczorną przejażdżką motorem po mieście. 


Bo liczy się szczegół

Szczegóły w modzie są niezwykle istotne i często właśnie od nich zależy tzw. efekt wow. Skarpetki odpowiednio dobrane do garnituru, pasek w kolorze butów i krawat u szyi mężczyzny to podstawa eleganckiego ubioru. O zasadach eleganckiego ubioru warto pamiętać udając się na spotkanie biznesowe czy imprezę okolicznościową. Jednak wspomniane podstawy to tylko absolutne minimum wysiłku, który musimy włożyć jeśli zależy nam na dobrym wyglądzie. Elegancja i klasa powinna towarzyszyć każdemu mężczyźnie, który chce być określany mianem człowieka sukcesu. 

Dla wszystkich mężczyzn lubiących znajdować się w centrum uwagi i błyszczeć w świetle reflektorów posiadamy szeroką ofertę akcesoriów. Pewnym rozwiązaniem w walce z “nudnym” garniturem będzie piękny krawat o wzorze paisley z pasującą do niego poszetką. Pomogą też spinki w mankietach i krawacie. Dla wszystkich panów lubiących styl vintage sprawdzi się mucha i szelki zamiast paska.

Znajdziesz Nas również w sklepach stacjonarnych:

Factory Outlet Ursus
Pl. Czerwca 1976 r . lokal 39
02-495 Warszawa

Factory Outlet Luboń
ul. Debiecka 1 lokal 37
62-030 Luboń

Factory Outlet Annopol
ul. Annopol 2 lokal 92
03-236 Warszawa

Factory Outlet Kraków
al. Prof. A. Rożańskiego 32 lokal 100
32-085 Modlniczka

Outlet Park Szczecin
ul. A. Struga 42
70-784 Szczecin

Galeria Zielona
ul. Lubelska 2 lokal 2.38
24-100 Puławy